Wymogi edytorskie w pracy licencjackiej czwartek, 28 kwietnia 2016, 09:46 Udostępnij Tweetnij Przygotowując się do oddania pracy licencjackiej, należy pamiętać o ogólnie przyjętych normach dotyczących np. rozmiaru i rodzaju czcionki, akapitów itp. Czy na pewno o wszystkim pamiętałeś podczas pisania? Większość uczelni polskich ma podobne kryteria dotyczące formalnego układu pracy. Jeśli promotor nie poinformuje o zmianach na seminarium lub na stronie danej jednostki nie znajdujesz informacji dotyczących wymogów edytorskich, możesz pisać pracę według tych zasad: Czcionka podstawowa – 12 pkt., zazwyczaj Times New RomanCzcionka przypisów – 10 pkt.Odstęp między wierszami (interlinia) – 1,5 Każdy akapit zaczyna się wcięciem 0,5 cmKażda strona powinna być ponumerowana; numer zazwyczaj znajduje się u dołu strony, na środkuNależy stosować justowanieNa końcu pracy umieszczamy bibliografię i, jeśli mamy, aneks/załącznikiKażdą stronę, z wyjątkiem tytułowej i bibliografii, zapisujemy dwustronnie OP Tagi: pisanie licencjat wymogi edytorskie edycja rozmiar czcionki czcionka w pracy
Sprawdź, jakie szkolenia warto ukończyć, aby zdobyć pracę zdalną W obecnych czasach coraz więcej osób marzy o pracy zdalnej, która daje nie tylko elastyczność, ale także możliwość pracy z dowolnego miejsca na świecie.
23,8 mln dni zwolnienia lekarskiego z powodu zaburzeń psychicznych Pracownicy potrzebują holistycznej opieki.
Przykładowa praca licencjacka Studia na poziomie licencjackim to czas, w którym studenci mają okazję pogłębić swoją wiedzę w wybranym obszarze. Jednym z wymogów końcowych tych studiów jest napisanie i obrona pracy licencjackiej. Jak zatem napisać odpowiednią pracę licencjacką?
Upskilling i oswojenie z polskim rynkiem pracy - jak zachęcić Polaków studiujących za granicą do powrotu