Częste błędy, jakie popełniamy w pracach dyplomowych Napisanie pracy dyplomowej to poważne zadanie. Dlatego czasami trudno popełniamy błędy. Sprawdź, które z nich pojawiają się najczęściej.
Czy po wprowadzeniu RODO zdjęcie w CV jest wymagane? Wprowadzenie RODO spowodowało kilka zmian w procesie rekrutacji. Sprawdź, czy przyszli pracodawcy mogą wymagać od kandydata zamieszczenia zdjęcia w CV.
Rodzaje błędów w umowie o pracę Podczas sporządzania umowy o pracę mogą zdarzyć się pomyłki. Sprawdź, jakie są najczęstsze z nich i na co zwracać uwagę podczas podpisywania umowy.
Jakie mamy rodzaje umowy o pracę? Sprawdzamy rodzaje umów o pracę. Zobacz, jakie umowy mogą zawierać pracodawca i pracownik.
Outplacement i restrukturyzacja: jak pracodawca może wspomóc zwalnianych pracowników? Kapitał ludzki, zgrana, doświadczona ekipa pracowników to jeden z fundamentów działania firmy. Dbanie o wizerunek pracodawcy zakłada troskę o kontakty z pracownikami.
Przydatne zwroty podczas pisania pracy dyplomowej Praca dyplomowa nie powinna być pisana prostym językiem. Myśli winny być formułowane w sposób jasny, ale stylistyka powinna być dopasowana do rangi pracy. Przedstawiamy zwroty, które mogą być pomocne podczas pisania pracy dyplomowej.
Umowa zlecenie - na czym polega Obecnie umowa zlecenie to jedna z najbardziej popularnych form zatrudnienia. Czym się jednak różni od umowy o pracę i umowy o dzieło? Na czym właściwie polega umowa zlecenie? Sprawdź, co warto wiedzieć!
Jak mówić o swoich mocnych i słabych stronach? Pytanie o mocne i słabe strony kandydata podczas rozmowy kwalifikacyjnej to jedno z tych pytań, które sprawiają nam najwięcej trudności. Czy przedstawienie wad, które w niektórych okolicznościach mogą być uznane za zalety to dobry pomysł?
Czy 500 plus będzie tylko dla pracujących Polaków? Główny Urząd Statystyczny zaznaczył, że ostatnio mamy do czynienia z najniższym od wielu lat wskaźnikiem aktywności zawodowej wśród kobiet. Spowodowane jest to w dużej mierze programem "Rodzina 500 plus".
Sprawdź, jak często zmieniać pracę Istnieje wiele poglądów na temat tego, jak często zmieniać pracę. Jak pokierować swoją karierą, żeby przyszły pracodawca uznał Twoje CV za interesujące?