Jakie są zalety i wady nauki zdalnej? Poznaj dobre i złe strony nauczania online. Jak bardzo różni się ten proces od zajęć stacjonarnych w szkołach i na uczelniach?
Co powinno znaleźć się na umowie o zlecenie w 2021 roku? Umowa zlecenie cieszy się w Polsce sporą popularnością. Jest to jeden z najczęściej spotykanych typów zatrudnienia, z którym wiążą się konkretne prawa oraz obowiązki zleceniodawcy, jak i samego zleceniobiorcy.
Jaką długość powinna mieć praca dyplomowa? Dowiedz się, ile stron powinna mieć twoja praca dyplomowa, by była wyczerpująca i jednocześnie nie za długa.
Idealne CV - jak wzbudzić zainteresowanie przyszłego szefa? Szukanie pracy to trudne zadanie. W obecnych czasach, kiedy bezrobocie jest duże, wiele zakładów zmniejszyło zatrudnienie, a niektóre całkowicie zawiesiły swoją działalność, znalezienie pracy zajmuje sporo czasu, wymaga wysiłku i dobrego przygotowania.
4 powody, dla których polisa turystyczna to pierwsza rzecz, którą warto spakować na zagraniczny wyjazd Wyruszenie w podróż zagraniczną, zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych, wymaga wszechstronnych przygotowań, aby w pełni cieszyć się każdą chwilą. Polisa turystyczna jest istotnym elementem wyjazdów zagranicznych.
Pożyczki od 18 lat - ranking najlepszych ofert Pożyczki od 18 lat są dostępne zarówno w ofertach polskich banków, jak też firm pozabankowych.
Holandia samochodem – o czym warto wiedzieć? Wybierasz się do pracy do Holandii, ale nie wiesz jaki środek transportu wybrać? Opcji jest sporo: busy z adresu pod adres, kolej, transport lotniczy, własny samochód. Ostatnia z wymienionych posiada wiele zalet, ale warto pamiętać o kilku zasadach.
Opiekunki z Ukrainy w Polsce Praca w Polsce od lat jest atrakcyjna dla osób, które przyjechały z Ukrainy. W naszym kraju stawki, które nie raz mogą być mało atrakcyjne dla Polaków, zdecydowanie pasują osobom zza wschodniej granicy.
Szukasz pierwszej pracy? Poznaj kilka wskazówek, które ułatwią to zadanie! Szukanie swojej pierwszej pracy to przeważnie powód do dumy, wiele oczekiwań, ale też i jeden zasadniczy problem — brak doświadczenia. Często po ukończeniu studiów lub szkoły, gdy nie możemy pochwalić się bogatym CV.
Jak przygotować zaświadczenie o zarobkach? Wystawienie dokumentu potwierdzającego wysokość zarobków osiąganych przez pracownika powinno nastąpić wtedy, gdy zatrudniona osoba wystosuje stosowną prośbę. Pracodawca może wystawić dokument na uniwersalnym wzorze lub skorzystać z firmowego szablonu.